دستگاه کباب ترکی اتوماتیک ایستاده ۳ سیخ

دستگاه کباب ترکی اتوماتیک ایستاده ۳ سیخ

این دستگاه کباب ترکی سه سیخ مبله که این دستگاه دارای ظرفیت گوشت و مرغ روی هر سیخ صد کیلوگرم می باشد که این سیخ های کباب با موتور گیربکس قوی حول یک محور به صورت اتوماتیک می چرخنداین دستگاه کباب ترکی دارای ردیف شعله های تابشی که امکان حرکت دادن برای دور و نزدیک کردن شعله نسبت به سیخ گوشت را دارا است.

ویژگی های دستگاه کباب ترکی اتوماتیک ایستاده ۳ سیخ:

 1. طول ۱۷۰ سانتیمتر
 2. عرض ۹۳ سانتیمتر
 3. ارتفاع ۲۰۳ سانتیمتر
 4. ارتفاع گریل ۹۸ سانتیمتر
 5. ظرفیت گوشت هر سیخ ۱۰۰ کیلوگرم
 6. این دستگاه کباب ترکی مجهز به دستگاه الکتروموتور تک فاز با دنده مارپیچ می باشد
 7. دارای ۳ سیخ استنلس استیل با ظرفیت های مختلف می باشد
 8. این دستگاه دارای لگن مخلفات از ورق استنلس استیل می باشد
 9. این دستگاه دارای شعله های برنر سرامیکی با یک شعله المپیکی می باشد
 10. دارای یک لگن استنلس استیل طولی مخصوص کباب آماده می باشد
 11. دارای بدنه و در استنلس استیل پانچ و خشدار

این دستگاه می توان در اندازه و سلیقه شما کاربران ساخت.در این دستگاه ب میزان گرما دهی به همه جای گوشت و مرغ مورد نظر مهم است که هم سوزانده نشود و با سرعت متوسط و مناسب در حال چرخش می باشد و این دستگاه کباب ترکی دارای موتور قدرتمند می باشد که در برابر گرما مقاوم است.

این دستگاه دارای انواع مدل یک سیخ،دو سیخ و سه سیخ رومیزی و کابین دار می باشد.فر کباب ترکی در مدل های متنوع ارائه می شود و با توجه به فضای آشپز خانه و مغازه در مدل های رومیزی ،ایستاده و کابین دار ارائه می شود.

اگر همین دستگاه  را با مشخصات دیگر خواسته باشید سفارشی می سازیم و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و به سراسر ایران ارسال می شود

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.2 دیدگاه برای “دستگاه کباب ترکی اتوماتیک ایستاده ۳ سیخ“

 1. ناشناس گفت:

  سلام قیمت دستگاه کباب ترکی رو میخواستم بدونم

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.