سرخ کن رومیزی دو لگنه گازی با بدنه استیل با کیفیت بسیار بالا

سرخ کن رومیزی دو لگنه گازی با بدنه استیل با کیفیت بسیار بالا

این سرخ کن صنعتی رومیزی که با گاز کار می کند و دارای دو لگن بوده این سرخ کن برای سرخ کردن سیب زمینی ، هات داگ ، قارچ ، مرغ و خیلی چیز های دیگر در رستوران ، فست فودی و … مناسب بوده و دارای کاربرد بسیار بالا است. این دستگاه دارای بدنه تمام استیل با ضخامت ۰/۸ میلیمتر است و همچنین دارای ولوم تنظیم حرارت روغن برای هر کدام لگن است. این دستگاه دارای ابعاد ۵۸*۴۵*۳۶ سانتی متر است.

این دستگاه دارای وزن ۲۰ کیلوگرم بوده و قادر است حرارت سرخ کن را از ۶۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی گراد کنترل نماید. سبد هایی که در این دستگاه قرار دارد دارای جنس استنلس استیل ضد زنگ بوده و همچنین داای ابعاد مناسب است که فضای بسیار کمی بگیرد. این دستگاه دارای دو سبد و دو لگن است.

این دستگاه یکی از دستگاه های سود آور بوده و تمام قطعات و وسایل این دستگاه قابل شست و شو و تیز کاری است. این دستگاه برای سرخ کردن حجم بسیار بالا در زمان بسیار کم بوده و بسیار کاربردی بوده و هر رستوران یا فست فودی به این دستگاه برای سرخ کردن سریع مواد غذایی نیاز دارد.

روش کار در این دتگا این است که روغن را دمای مورد نظر رسانده و مواد غذایی را در سبد مخصوص ریخته و داخل روغن گرم شده نی برید و در زمان مناسب سبد را از داخل روغن بیرون می آورید.

این دستگاه دارای خدمات پس از فروش بوده و به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.