تاپینگ سرد به صورت سلف سرویس برای ساندویچی پیتزایی و دارای بیست بنماری

تاپینگ سرد به صورت سلف سرویس برای ساندویچی پیتزایی و دارای بیست بنماری

این تاپینگ سرد سلف سرویس که برای ساندویچی ، پیتزا فروشی و… مناسب بوده و دارای بیست بنماری از جنس استیل به صورت دو ردیفه ۱۰ تایی چیده شده است. این دستگاه به همراه یخچال در زیر دستگاه و با موتور سکاپ آلمانی طراحی شده است.

 این دستگاه دارای لگن بنماری ۱/۳ است و دارای ابعاد ۹۰*۱۱۰*۱۹۰ سانتی متر است. قسمت پایین این تاپینگ دارای یخچال و دارای دو درب ورودی است. این دستگاه تماما از جنس استیل خشدار ساخته شده است. این تاپینگ در مقابل بنماری دارای رف با عرض ۲۰ سانتی متر بوده که به عنوان محل آماده سازی استفاده می شود.

در این دستگاه ما بین بنماری ها از شیشه با ارتفاع ۵۰ سانتی متر استفاده شده است که اصول بهداشتی بین مشتری و آشپز کاملا و به صورت اصولی رعایت شود.

برودت این دستگاه توسط موتور سکاپ با حجم ۳/۴ تامین می شود و از ترمومتر دیجیتالی جهت تنظیم برودت استفاده شده است. تاپینگ دستگاهی برای نگهداری مواد اولیه در ظروف استیل و درست کردن ساندویچ و پیتزا رو دستگاه است که در زیر تاپینگ یخچال برای نگهداری مواد اولیه گذاشته شده است.

این تاپینگ دارای خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *