تاپینگ پیتزا دارای بیست بنماری با دو طبقه رف با کیفیت بسیار بالا

تاپینگ پیتزا دارای بیست بنماری با دو طبقه رف با کیفیت بسیار بالا

این تاپینگ پیتزا که دارای بیست بنماری از جنس استیل برای نگهداری و آماده کردن مواد اولیه مانند کالباس ، فلفل ، قارچ و … مناسب است. در زیر این دستگاه دارای یخچال بوده و دارای دو طبقه پیشخوان است که برای ساندویچ فروشی ، پیتزا فروشی و … مناسب است.

این دستگاه دارای ابعاد ۹۰*۸۰*۱۹۰ سانتی متر است. این دستگاه دارای بدنه تماما ار جنس استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت ۰/۸ میلیمتر است. در قسمت پایین دارای یخچال با دو درب ورودی است. این دستگاه دارای بیست بنماری که یک ردیف ده تایی بنماری ۱/۳ و یک ردیف ده تایی بنماری ۱/۶ است.

در این دستگاه برای دسترسی به تمام وسایل و مواد مورد نیاز شما دارای دو رف در بالای تاپینگ به ارتفاع ۴۰ سانتی متر از یک دیگر قرار دارد. این دستگاه دارای موتور سکاپ آلمانی با حجم ۳/۴ و ترمومتر دیجیتالی برای تنظیم برودت است. این دستگاه برای سهولت در جا به جایی دارای چهار چرخ مقاوم و روان در زیر دستگاه است.

تاپینگ برای آماده سازی پیتزا و ساندویچ است که دارای ظرف بنماری و میز بوده و در زیر دستگاه دارای یخچال برای نگهداری مواد اولیه است.

این تاپینگ دارای خدمات پس از فروش بوده و به سراسر ایران ارسال می شود.

 

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *