اسکوپ بستنی از جنس استیل و فنری چهار پنج سانتی متر با کیفیت بسیار بالا

اسکوپ بستنی از جنس استیل و فنری چهار پنج سانتی متر با کیفیت بسیار بالا

این اسکوپ بستنی استیل فنری که برای بستنی فروشی ، کافه ، کافی شاپ و… مناسب است. این اسکوپ برای درست کردن توپ های بستنی و میوه ها کاربرد دارد. این اسکوپ ها از جنس استیل است.

اسکوپ بستنی فنری دارای دو مدل ۴ و ۵ سانتی متری است که این اسکوپ طوری طراحی شده است که زمانی که روی سطح قرار می دهید قسمت اسکوپ با سطح برخورد نمی کند و کاملا بهداشتی است.

اسکوپ بستنی مثل قاشق توپی شکل است که دارای قالب کرد است که این اسکوپ توپک های گرد ، هم اندازه و یک شکل بستنی به مشتری می دهد. همچنین این ابزار اسکوپ برای آماده سازی توپک های منظم هندوانه ،طالبی ، انواع پوره و برنج نیز آماده سازی کرد.این محصول از استیل بسیار با کیفیت ساخته شده است و دارای استقامت بسیار بالا است.

بستنی یکی از غذا های بسیار خوشمزه و محبوب است که می توان گفت یکی از بهترین و پرطرفدارترین خوراکیها است که سرو آن می توان با استفاده از این اسکوپ به بهترین نحو انجام دهید. برای بیرون آوردن سالم توپک های بستنی یا هر چیز دیگری این اسکوپ درون قاشقش دارای یک حلقه مجزا بوده که این حلقه توسط یک میله باریک به انتهای دو اهرم وصل شده است که اهرم های به عنوان دسته نیز کاربرد دارد. و زمانی که به این دو اهرم فشار وارد می کنید فنر وسط فشرده شده و اهرم دندانه دار به داخل می رود و کمک می کند که توپک از قاشق جدا می شود بدین ترتیب توپک به طور کاملا سالم جدا می شود.

این اسکوپ به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *