شیر سرد کن دو قلو ۳۰۰ لیتری

شیر سرد کن دو قلو ۳۰۰ لیتری

شیر سرد کن دستگاهی است که برای خنک نگه داشتن شیر مرد استفاده قرار می گیرد که دارای ظرفیت های مختلف است. این شیر سرد کن که به صورت دو قلو و با ظرفیت مخزن ۳۰۰ لیتر ارائه می شود. در داخل مخزن این دستگاه با چرخش مداوم شیر مانع از فاسد شدن شیر می شود.

این دستگاه برای فروشگاه های لبنیاتی و دامداری ها و هر جایی که نیاز به نگهداری شیر دارند مناسب بوده و دارای کاربرد بسیار بالا است. این دستگاه دارای بدنه تمام استیل بوده و با کیفیت بسیار بالا ساخته شده است.

شیر سرد کن دو قلو 300 لیتری

دستگاه شیر سرد کن با قطعات و وسایل مرغوب و با کیفیت ساخته شده است که دارای طول عمر بسیار بالا و خرابی بسیار پایین است. از مزیت های بدنه با کیفیت این دستگاه این است که ضد زنگ است.

شست و شوی این دستگاه بسیار آسان بوده و به راحتی می توان به تمیز کردن این دستگاه پرداخت. این دستگاه شیر سرد کن جای بسیار کمی اشغال می کند و دارای موتور قدرتمند تایلندی است که دارای طول عمر بسیار بالا است.

شیر سرد کن دو قلو 300 لیتری

این دستگاه دارای دو درب در بالا دستگاه بوده و همچنین توانایی نگهداری شیر تا ۴ روز دارد. این دستگاه بسیار زیبا بوده و از مزایای دیگر این دستگاه این است که علاوه بر شیر توانایی نگهداری دوغ نیز دارد.

این دستگاه دارای دو شیر خروجی بوده و همچنین این دستگاه با استفاده از پلی یورتان عایق بندی شده است.

این دستگاه دارای خدمات پس از فروش بوده و به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *