فر دیزی پزی ظرفیت ۲۰ تا دارای بدنه استیل و پایه آهنی با کیفیت بسیار بالا

فر دیزی پزی ظرفیت ۲۰ تا دارای بدنه استیل و پایه آهنی با کیفیت بسیار بالا

این فر دیزی پزی سنگی که دارای بدنه استیل و دو جداره است این فر برای پخت آبگوشت ،گوشت کوبیده و… مناسب است و در دیزی سرا ، قهوه خانه ،رستوران های سنتی و.. کاربرد بسیار بالا دارد. این فر دارای پایه های آهنی و کف این فر از چدن به ضخامت ۱۰ میلی متر نشکن ساخته شده است.

جداربندی فر دیزی پزی از پشم سنگ ، پشم شیشه و گالوانیزه است و همچنین دارای یک شیر گازی و یک برنر خطی زیر صفحه چدن است.

این فر دارای ابعاد ۷۰*۵۰*۹۰ سانتی متر است. این فر دارای پایه های اهنی است و دارای ظرفیت ۲۰ طرف دیزی پزی است. در ساخت بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ استفاده شده است. این دستگاه دارای درب کاملا استاداد به صورت کشویی است. این فر به طور کامل عایق بندی شده ازست که جلوگیری از ورود گرما به بیرون می شود.

در این دستگاه تمام استاندارد ها رعایت شده است و سالیان سال بدون خرابی کار می کند. این فر برای پخت دیزی غذای اصیل ایرانی و همچنین برای پخت ته چین و می توان به عنوان گرمخانه استفاده کرد.  این یک وسیله بسیار کار آمد است.

این فر در ظرفیت های ۳۲ ، ۴۶ ، ۶۴ و ۹۶ عددی است و  همچنین در این فر می توان از چرخ استفاده کرد که جا به جایی آن آسان است. این فر از استیل ۰/۶ یا ۰/۸ میلی متر و در آلیاژ ۳۰۴ و ۴۳۰  و دارای ورق داخلی گالوانیزه است.

این اجاق می تواند حرارت را در مدت بسیار زیاد نگه دارد و می توان بعد از خاموش کردن فر دیزی ها را داخل فر قرار داد تا به طور آرام پخته شود و جا بیفتد.در این فر از یک شعله سراسری استفاده می شود که سرامیک کف را گرم کند تا دما را مطلوب برسدو بعد حرارت را کم کرده تا دیزی ها به طور یکنواخت و کامل پخته شود. این فر یک محفظه بسته و دو جداره و دارای کف چدن است که ظرفهای دیزی را روی آن قرار می دهند تا پخته شود.

این فر دارای خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *