سرخ کن طرح دین چیپس فنری با کیفیت بسیار بالا

سرخ کن طرح دین چیپس فنری با کیفیت بسیار بالا

این سرخ کن صنعتی که از سرخ کن دین طرح گرفته است و دارای مخزن با ظرفیت ۱۸ تا ۲۰ لیتر روغن است.این دستگاه دارای سه شعله گازی که درجه روغن را از ۲۰۰ به ۴۰۰ درجه برساند و همچنین دارای شیر تخلیه است. این دستگاه بعد از فنری کردن سیب زمنی برای سرخ کردن مورد استفاده قرار می گیرد و دارای ابعاد ۴۰*۸۴*۱۱۸ سانتی متر بوده و دارای مدلهای گازی و برقی است.

این دستگاه برای سرخ کردن سیب زمینی ، قارچ ، فیله مرغ و سرخ کردن غذاهای دیگر مناسب است و برای رستوران ، فست فودی و … مناسب است. این دستگاه سرخ کن طرح دین دارای تروموستات و ترموکوپل است. کوره در این دستگاه کاملا در احاطه روغن است در نتیجه روغن زود به دمای سرخ کردن می رسد و همچنین روغن های زیر کوره سرد بوده و در نتیجه روغن نمی سوزد و روغن دائما در حال جا به جایی است که باعث طولانی شدن عمر روغن می شود.

سرخ کن وسیله ای است که عمل سرخ کردن را با سرعت بیشتر و در دمای معین انجام می دهد و همچنین این دستگاه دارای یک المنت گرم کنند و یک مخزن روغن است. سرخ کن های امروزی دارای یک سبد بوده که غذا را درون آن ریخته و به درون روغن داغ می برند. این دستگاه از قطعات مرغوب و با کیفیت ساخته شده است و همچنین دارای ظاهر بسیار زیبا است.

این دستگاه دارای بدنه استیل بگیر یا نگیر به سفارش مشتری ساخته می شود و رویه کار در این دستگاه از استیل ۱ یا ۱/۱۵ نگیر یا استیل ۳۰۴ طراحی می شود. این دستگاه دارای دو سبد بوده و نظافت این دستگاه به دلیل داشتن شیر تخلیه و بدنه استیل آسان است.

این دستگاه به دلیل داشتن تروموستات و ترموکوپل در هزینه ها بسیار صرفه جویی می کند. در این دستگاه از آنالوگ استفاده شده است ولی می توان از شیر آلات دیجیتال استفاده کرد که به سفارش مشتری است.

دلیل این که همه دنبال این هستند از سرخ کن های آمریکایی یا ایتالیایی استفاده کنند این است زمانی که سیب زمینی یا هر غذایی داخل روغن برده شد تا سرخ شود دمای روغن بین ۸۰ تا ۱۵۰ درجه پایین می آید که سرخ کن های خارجی قادر هستند دما را سریع بالا ببرند ولی این سرخ کن با امکاناتی که داشتیم طراحی شده و قابلیت رقابت با سرخ کن های خارجی دارد و قادر است دما را سریع بالا ببرد بعد از سرد شدن و تمام قابلیت های سرخ کن های خارجی دارا است.

این دستگاه سرخ کن دارای خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۵۵۳۲۶۳۱۳-۰۲۱ یا ۰۹۱۰۸۸۳۳۶۰۳ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *